Jak si vytvořit svůj energetický štít?

8. května 2016 v 16:09 | Mesalinda |  Magie a rituály
Pracovat se svojí aurou, energií umí každý z nás. Jen je třeba tento um v sobě probudit, opět jej nastartovat a nebát se ho používat. Energetická ochrana je jednou z nejmocnějších zbraní před řadou negativních věcí (a lidí), na které narážíme v běžném životě.

Jak na to?
Nejprve se naučte vizualizovat. Zavřete oči a představte si sami sebe, jak kolem vás proudí a pulsuje barevný zdroj energie. Představte si ho jako duhu, která obtéká vaše tělo. To je vaše aura, vaše životní energie.
Jakmile se dostaneme do nepříjemné situace, mezi nepříjemné lidi, máme u sebe osobu, ze které cítíme doslova negativismus, můžeme během vteřiny naši energii vědomě posílit, obalit do jakéhosi energetického pláště, který nás vždy spolehlivě ochrání před nežádoucí energií.
Ideální je, když se naučíte tuto energii skutečně používat jako plášť, který si nasadíte vždy, když je třeba. Čím častěji toto budete trénovat, tím větší praxi získáte a přijde chvíle, kdy už s energií budete pracovat zcela automaticky.Různé druhy energetické ochrany:
Aby vaše ochrana byla skutečně účinná, je dobré mít ke každé situaci vždy jinou barvu svého ochranného "pláště".


BÍLÁ - je v hodná v situaci, kdy máte strach, jste v nebezpečí a ve stresu

ZELENÁ - je vhodná v každé situaci, kdy vás zlobí zdraví, či máte bolest

ČERVENÁ - je energie emocí a citů, vhodná při setkání s nepříjemnou osobou (tato barva energie je obzvlášť silná, bude z vás vyzařovat přirozená autorita, a i sebevíce jistější člověk při styku s takovou to energií znejistí)

MODRÁ - pokud o sobě pochybujete, bojíte se učinit rozhodnutí, vystoupit na veřejnosti

RŮŽOVÁ - používáme vždy, když řešíme vše nepříjemné kolem lásky
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama