Orchideje: krásné, leč nebezpečné květinky

8. května 2016 v 16:16 | Mesalinda |  Energie, meditace
O orchidejích jsem zde psala sice už před časem, ale na základě toho, kolik lidiček orchideje doma má, považuji za důležité si zopakovat vše zásadní okolo této květiny.
Většina rostlin, stromů je silně konstruktivních. Pomáhají nám čistit energii, dokáží nám energii dodávat, takové stromy dokáží doslova čarovat s životní energií.
Palmy, voděnky jsou silně konstruktivní a neměly by chybět v žádném bytě.

U orchidejí je to však přesně naopak: jsou krásné, okouzlující, úchvatné, ale vše má i svoji temnou stránku.... Orchideje, jako jedny z mála květin, jsou neuvěřitelným žroutem, požíračem naší energie. Pro svoji krásu potřebují sami pro sebe moře energie a kradou ji, kde se dá. Od dětí, od zvířat, od jiných rostlin... Jednoduše řečeno: orchidej je jakýsi rostlinný energetický upír.
Proto by neměly být v žádném případě v blízkosti dětí, nemocných osob, starých lidí.
Pokud u nich máte i jiné květiny, po čase je mohou oslabit natolik, že uhynou, i když se o ně staráte sebelíp.

- Orchidej nikdy nedávejte do ložnice. Ruší kvalitu spánku.
- Pokud se této krásné květiny zbavit nechcete za žádnou cenu, vřele doporučuji místnost, kde vám kvete, doslova prošpikovat čímkoli, co energie dobíjí: pyramidy, křišťál, silné palmy.
- Dobré je taktéž orchideje obložit orgonitem. Zde je ale riziko, že vám květina uhyne, protože nebude schopna vysávat potřebné množství energie ze svého okolí.

Orchidej způsobuje: špatný spánek, zlé sny, bolesti hlavy, únavu, závratě, bolesti zad, otoky končetin, problémy se zažíváním, narušuje metabolismus, aktivuje výkyvy nálad, má neblahý vliv na soustředění.


Mesalinda 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama