Rituál: Jak přivolat výhru v loterii

8. května 2016 v 16:13 | Mesalinda |  Magie a rituály
V první řadě - než začnete sázet Sportku, nebo Fortunu jako zběsilí - je důležité vědět, že ne každému je dovoleno vyhrát horentní sumy, nebo mu není dovoleno vyhrát v této době. Může jít o karmu, může jít o životní úkol, který si vaše duše vybrala, může jít o různé zkoušky. A pokud některé z těchto energií do vašeho života zasahují /což můžete spolehlivě zjistit například výkladem/, je zbytečné vyhazovat finance za sázenky. Toky výhry jsou zablokovány a nepomůže vám ani nejsilnější rituál.

Jestliže ale žádný z těchto blokací okolo sebe nemáte a potřebuje jen přitáhnout ty správné energie, pak směle tento rituál můžete využít. Bez obav a strachu. Jedná se jen o zesílené vibrace k Vesmíru, kdy mu dáte najevo, co chcete a oč žádáte.Pro rituál musíte vsadit sázenku, která teprve bude slosována. Čím delší doba uplyne od sázky do slosování, tím lépe. Energie budou mít více času zesílit a rozproudit se.
Kupovat tedy stírací losy je zbytečné. Na ně tento rituál nefunguje - nezmění to, co je na losu již vtisknuto.


Na podanou sázenku 3x plivněte, vezměte papírové bankovky, přeložte je a sázenku do nich vložte /zasuňte/ tak, aby se zadní strana bankovek sázenky dotýkala a přední strana směřovala ven.
Málo kdo ví, že nám známá přední strana bankovek finance odpuzuje, kdežto zadní je přitahuje. Proto se sázenka nesmí dotýkat přední strany bankovky /na kterém je většinou hlava/, ale musí být přiložena k zadní straně.


Bankovky /je lepší mít přeložené alespoň tři/, i s do nich vloženou sázenkou, uložíme do peněženky a takto je u sebe nosíme až do chvíle, kdy je slosování ukončeno.
Tímto zdánlivě snadným rituálem vyšlete k Vesmíru silnou vlnu energie, která nese kód ZISKU. Nejedná se tedy o žádné čáry-máry, o temnou magii, kdy se poléváme krví z kohouta, kterého jsme podřízli o půlnoci v pátek třináctého, ale jde čistě o silné využití Zákonu přitažlivosti.
Tímto způsobem jej můžete používat i několikrát za sebou. Všeobecně platí: čím více energie ze sebe vyšleme, tím více se nám jí také vrátí. 


Aktuální články

Reklama