AKCE: Rituál Lásky - uzamčení

15. března 2017 v 14:04 | Mesalinda |  Akce
Tyto dny přejí energiím, které jsou schopny odstranit z našich životů vše, co nechceme. Jsou schopny uzavřít dveře cest, které nás nenaplňují, unavují a oslabují.
Rituál Lásky, který si u mě můžete objednat, je tedy určen těm, kteří něco ve svém životě chtějí uzamknout, odstranit, odklonit. A jak už z názvu napovídá, tentokrát se budeme při čarování věnovat LÁSCE.

Rituál je vhodný pro ty, kteří: chtějí zahnat ze života samotu bez lásky, chtějí zablokovat nevěru, chtějí zahnat konflikty, disharmonii, vztahové problémy, nebo touží uzavřít cestu, která jim bere dech a nic nepřináší.

Pokud máte o rituál zájem, napište mi na e-mail mesalinda@email.cz a popište, co přesně chcete ve svém životě uzamknout.
Pamatujte, že v tuto dobu, kdy jdeme do Novoluní, čarujeme jen na události, které NECHCEME. Nepište mi proto, co do života chcete přičarovat, ale naopak: zaměřte se na to, co chcete jednou pro vždy uzavřít.


* Do předmětu mailu uveďte: Rituál Lásky
* Napište mi celé vaše jméno + datum narození
* Vyčkejte, až vám rituál potvrdím!!!
* Cena rituálu je 500,- Kč
* Objednávky zasílejte nejpozději do neděle 19.03. 2017

Na dotazy typu: "...a opravdu to funguje?" NEODPOVÍDÁM. Pokud na sílu energií nevěříte, je jakýkoliv rituál zbytečný a mě jen budete obírat o čas. Magie je především o naší víře, o síle myšlenky, o energii, kterou my sami ze sebe vyšleme k Vesmíru.

Mesalinda


 


Aktuální články

Reklama